חי בסרט

חי בסרט

דברים שחשוב לתת עליהם את הדעת !

בעלך עובד שעות נוספות ? מספר לך שהוא יוצא עם חברים ? החברות שלו בפייסבוק התחילו להתקשר גם לנייד? מרגיש/ה שמשהו מתרחש מאחורי גבך?יומן שיחות הטלפון האחרונות נמחקו? בן הזוג לא נפרד מהטלפון הנייד גם במקלחת?מטרידים אותך ממספר טלפון חסוי? בעלך נרשם לחדר הכושר? אשתך נעלמת להרבה זמן? בת הזוג כל היום מקבלת SMS בסלולארי? אשתך כבר מזמן לא יוזמת? מרגישים חוסר וודאות?תפסת אותה בשקר ? אשתך פתחה קבוצה בוואטס אפ? הטלפון שלה לא זמין במשך שעות?

אם אחת השאלות מקננות בראשך " את/ה חי בסרט ! "  

 פתרון מיידי,ייעוץ והכוונה 

050-9200299

 

 • הפרת הסדרי ראיה

  הפרת הסדרי ראיה, מה עושים ?

   
  הפרות של הסדרי הראיה יכולות לבוא משני צידי המתרס. סירובו של ההורה המשמורן למסור את הילדים הקטינים על פי הסדר ראיה שנקבע בבית משפט מחד, או החזרתם של הילדים באיחור על ידי ההורה השני מאידך. הסדרי ראיה נקבעים, לא בכדי, על פי שעות קבועות, שכן איחורים (ולו הקלים ביותר) עלולים להיתפס כהפרת הסדרי ראיה וצו בית משפט.
  יצויין כי הורה שאינו משמורן אשר אינו מגיע לפגוש את ילדיו כלל, למרות שנקבעו הסדרי ראיה בעניינו בבית המשפט, יחשב כהורה המפר הסדרי ראיה.

  במידה והופרו הסדרי הראיה על ידי אחד הצדדים, קמה להורה השני עילה להגשת תביעה לבית המשפט על מנת להסדיר מחדש את עניין משמורת הילדים. בית המשפט רשאי להטיל עונש על ההורה בגין הפרת הסדרי הראיה, החל מקנסות וכלה בשינוי הסדרי הראיה בשל אי עמידתו בהם

  יש לציין כי במידה והורה משמורן מסרב למסור את הילדים על פי הסדרי ראיה קבועים, או במידה והורה שאינו משמורן ממאן להחזיר את הילדים לביתם, יכול ההורה השני לפנות למשטרה ולבקש ממנה עזרה מיידית.
   
  מה יש לקבוע בהסדרי ראיה במסגרת הסכם גירושין ?
   
  במידה ובני הזוג קובעים את הסדרי הראיה במסגרת הסכם הגירושין ביניהם, רצוי להמציא מראש פתרונות לסיטואציות אפשריות בעתיד כגון מעבר האם עם הילדים לעיר אחרת בארץ או במקרים מסוימים לחו"ל.
  זוגות רבים מגדירים כל יציאה לחו"ל בהתניית ערבות ואו אישור בכתב מבן הזוג השני. לעיתים נקבע בהסכם הגירושין "רדיוס" מגורים אשר מונע מן האם להרחיק מקום מגוריה באופן שיפגע בהסדרי הראיה של הילדים עם אביהם. עם זאת, יש לציין כי כל מקרה נבדק לגופו ובאופן אמביוולנטי לנפשות הפועלות. 

  כאשר זוג הורים מחליט על גירושין, באופן טבעי השאלה המרכזית העולה בדיונים בין הצדדים היא שאלת המשמורת והחזקה על הילדים

   

  * כל האמור באתר באתר אינו מהווה ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי

  לפרטים נוספים

  שם:
  דוא"ל:
  טלפון: