הבלוג של חפץ

חשוב לציין כי הייעוץ הינו יעוץ ראשוני הניתן ללא תמורה כספית ומוצע כשירות לפונים דרך האתר ,מיותר לציין כי המידע המפורסם באתר הינו בהסכמת הפונה שמות הפונים ופרטים שונים צונזרו / שונו על מנת לשמור על סודיות פרטיו האישיים של הלקוח והינם מתוך מיקרים אמתיים 

 

שלום שמי אבי ואני בן 50 בעל חברה גדולה לאחרונה אני שם לב שהעוזרת האישית שלי מדברת בטלפון של העבודה עם כל מיני אנשים ומתלחששת האם ניתן לשתול האזנה לטלפון

אבי שלום רב ותודה על פנייתך

אני מבין שאתה חושד בעובדת , בבגידה או בריגול עסקי , קודם כל חשוב לי להרגיע אותך שניתן לפתור את הבעיה , יותר מאשמח אם תיצור עימי קשר אשמח לסייע  , לגבי שאלתך האזנה לטלפון אינה חוקית ואינה אפשרית אלא בצו שופט ובאישור המשטרה

 

חוק האזנות סתר, התשל"ט – 1979  מגדיר "האזנת סתר" –  האזנה ללא הסכמה של אף אחד מבעלי המכשיר, ללא הסכמת אף אחד מבעלי השיחה.

המאזין האזנת סתר שלא על-פי היתר כדין, דינו מאסר חמש שנים – סע' 2(א) לחוק.

 

שלום שמי ליעד ואני בת 25 מאזור הדרום אני מאורסת לפני חתונה ולאחרונה מצאתי התכתבויות של הארוס שלי עם בחורה שהוא טוען שהיא לקוחה שלו מה שנראה לי מוזר בגלל שההודעות מגיעות בעיקר בלילה האם עלי לחשוד בו שהוא בוגד בי ?

ליעד שלום רב ותודה על שאלתך

משאלתך אני מבין שתפסת אותו בשקר או בעצם נוצרה כאן בעיית אמון , לשני המקרים האלה נוכל למצוא תשובות כמובן במהלך חקירה מקצועית שננהל לאחר שנקבל את אישורך לעניין , ולעניין שאלתך האם עלייך לחשוד בו ? נראה לי שהתשובה בגוף השאלה את כבר חושדת!! רק רוצה לדעת את האמת ? , אני מציע שתיצרי עימי קשר אשמח לייעץ לך על דרכים לפתרון

 

שלום שמי טלי ואני בת 35 לאחרונה התחלתי לצאת עם בחור חמוד אנחנו יוצאים כבר 3 חודשים ומדברים על לעבור לגור ביחד לאחרונה הבחור נעלם למספר ימים בכל שבוע בטענה שהוא ממש עסוק בעבודה יש לי הרגשה שהוא משקר לי ושהוא נשוי האם עלי לשכור חוקר פרטי או לעזוב אותו

 

 

טלי שלום רב

משאלתך אני מבין כי הבחור אתו את יוצאת מהווה עבורך קשר רציני ואת חושבת עליו כבן זוג משותף לחיים

חשוב לי לומר כי ניתן לבצע חקירת רקע אודות עברו של בן זוגך ולקבל תשובות לשאלתך , אני מבין שאתם מכירים זמן קצר ולכן קשה לי לקבוע אם ההיעלמויות של בן זוגך קשורות לעובדה שהוא עסוק בעבודה או לעובדה שהוא מסתיר מידע או משקר לך , האם הוא נשוי? האם הוא משקר לך ? זאת ניתן לבדוק , אני מציע שתצרי עימי קשר בתחילת שבוע ונקבע פגישה בארבע עיניים ונמצא פתרון לשאלות הלא פתורות שלך

 

 

שלום שמי מורן אני בת 37  נשואה + 3 לאחרונה בעלי מתרחק ממני ולא יוזם מגע מיני בטענה שהוא ממש עייף עלי לציין שכשהוא מגיע מאוחר מהעבודה הוא מגיע מריח מבושם ממש כאילו שעכשיו יצא ממקלחת האם בעלי בוגד בי ?

 

מורן שלום רב משאלתך אני מבין שאת חושדת שלבעלך יש אישה מהצד , או לפחות היית רוצה לדעת אם בעלך בוגד בך ?

מהפרטים המעטים שאת מספרת אני מבין שבמקום לחזור מיוזע מיום העבודה בעלך חוזר מדיף ריח שושנים … את מבינה שמשהו כאן "מסריח" וזה לא הבושם , בעיה נוספת שאת מעלה זה העובדה כי בעלך לא יוזם מגע מיני, האם בעבר יזם ? מה הייתה התדירות שבה קיימתם יחסים ? את מעלה בשאלתך את העובדה כי בעלך חוזר מאוחר מהעבודה , האם עבודתו תובענית ? ומחייבת אותו לשעות אלו ? האם זה קורה רק לאחרונה? האם קרה בעבר ?

האם זה קורה בשעות ובימים מסוימים ?

לדעתי כאן חוקר פרטי מיומן יכול לסייע לך ! , הייתי שמח אם תצרי עימי קשר טלפוני ונתאם פגישה על מנת לנסות ולסייע

 

 

היי שמי שני בת 30 מאזור המרכז לאחרונה בעלי עובד עד שעות מאוחרות ובזמן הזה הטלפון שלו לא זמין בשעות האלה שהוא חוזר הביתה הוא טוען שנגמרה לו הסוללה ובגלל זה לא היה זמין האם עלי לשכור חוקר פרטי ?

 

שני שלום רב

אני מבין משאלתך כי את חושדת בבעלך וחושדת בנאמנותו כלפייך , את צריכה לשאול את עצמך האם ישנם שעות וימים קבועים בהם הטלפון שלו לא זמין או כפי שהוא טוען נגמרה לי הסוללה , ישנם עוד שיטות וכלים למציאת פתרון לשאלה המטרידה אותך, האם את צריכה חוקר פרטי . אני צריך לשאול עוד כמה שאלות על מנת שאקבע בוודאות אם חוקר פרטי יהיה הפתרון במקרה זה … אשמח אם תצרי עימי קשר 

 

 

היי שמי אבי בן 42 מאזור הצפון לאחרונה אישתי פוטרה מעבודתה אבל עדיין שומרת על קשר אדוק עם הבוס שלה האם יש סיכוי שהיא בוגדת בי עם הבוס ? שלה אני חייב תשובה מהר !!

 

אבי שלום רב

בהמשך לשאלה שאתה מעלה , לא הצלחתי להבין מדוע אשתך פוטרה מעבודתה ? מתי פוטרה ? ושאלת השאלות מדוע עדיין היא בקשר הדוק עם הבוס שלה ?

האם אתה צריך לשאול את עצמך האם לאשתך ולבוס יש מעבר לקשרי עבודה גם קשרים אישיים ?

האם הפיטורים של אשתך היו על מנת לכסות על משהו אחר ?

אני מציע שתיצור עימי קשר טלפוני בהקדם על מנת שנוכל להדריך אותך בדרכים לפתרון ונוכל לבחון אם יש מקום לחוקר פרטי בבדיקת העניין, חשוב לציין כי בשלב זה מומלץ שלא תתעמת עם זוגתך ושתתנהג כרגיל .

 

 

שלום שמי רחל בן 50 מאזור המרכז לאחרונה בעלי ואחותי הקטנה מסתודדים הרבה בארוחות משפחתיות ומדברים המון בטלפון בנוסף אחותי כל הזמן רומזת לי שבעלי לא נאמן האם עלי לשכור משרד חקירות שיבדוק את העניין ?

 

רחל שלום רב

לא הבנתי משאלתך האם האחות רומזת לך שבעלך לא נאמן או במילים אחרות בוגד בך איתה או עם נשים אחרות ? זה שבעלך מדבר בטלפון עם אחותך לא אומר שהוא בוגד בך … אלא אם כן ישנם סימנים נוספים שאת מוצאת כלא תקינים

אינך צריכה בשלב זה לדעתי לשכור משרד חקירות אלא לקבל ייעוץ ראשוני מקצועי ממשרד חקירות על מנת להבין אם יש פה בסיס לחשדות שלך כלפי בעלך

 

 

היי שמי יפעת בת 36 מאזור המרכז לאחרונה מטרידים אותי הרבה בטלפונים ממספר חסום זה קורה בעיקר בשבתות שאני עם בעלי והילדים האם עלי לבדוק אולי בעלי בוגד בי ?

 

יפעת שלום רב

לאחרונה אני נתקל הרבה בבעיה של הטרדות טלפוניות שיחות ממספר חסוי או ממספר גלוי שאינו מוכר, משאלתך אני מבין שאת חושדת בנאמנותו של בעלך … לא הייתי ממהר לקפוץ למסקנות אלא אם כן ישנם דברים נוספים שהיית רוצה לשתף אותי בהם.

בכל מקרה לעניין שיחות מטרידות ממספר חסוי ישנם פתרונות אותם אני מציע ללקוחות, ישנן דרכים לגלות מי מטריד ממספר חסוי , לגבי שאלתך  "האם בעלי בוגד בי"  אבקש שתצרי עימי קשר טלפוני ואשמח לסייע .

שלום שמי ציון  מדרום הארץ לאחרונה אישתי עובדת עד שעות מאוחרות ונוסעת הרבה לאזור המרכז למרות שעבודתה היא בדרום הארץ קרוב לבית האם יש סיכוי שאשתי בוגדת בי חשוב לי לציין כי אשתי יפה צעירה ממני ב 9 שנים

 ציון שלום רב ותודה על פנייתך

האם אשתך בוגדת בך ? ציון אני חושב שאם אתה חושד כנראה שיש סיבה לחשד זה שאשתך מבלה באזור המרכז לא אומר שהיא בוגדת בך , זה שאשתך עובדת עד שעות מאוחרות זה כבר סיפור אחר והשאלה האם היא בדר"כ עובדת בשעות הלילה ? האם זה רק לאחרונה ? מתי התחלת לחשוד ולמה ? אני מציע שתנהל רישום על העדרויות של אשתך בשבוע –  עשרה ימים הקרובים ותתקשר אלי מבטיח לבחון את העניין .

 

 

היי שמי יערה אני מתגוררת במודיעין בכמה חודשים האחרונים היחסים שלי עם בעלי על שרטון ואנחנו כבר לא מקיימים יחסים כמו בעבר , בעלי התחיל להחביא את הטלפון שלו שהוא מגיע הביתה האם יש לי סיבה לחשוד במשהו ?

יערה שלום רב

את מציינת כי היחסים שלך ושל בעלך עלו על שרטון ? מדוע ? קרה משהו מיוחד לאחרונה ?

אתם לא מקיימים יחסים כמו בעבר ? כמה זמן אתם לא מקיימים יחסים ? האם תפסת אותו עם אישה אחרת ?

זה שבעלך מחביא את הטלפון יכול לרמז כי הוא מסתיר דבר מה, השאלה מה?

אשמח אם תצרי עימי קשר בהקדם ואשמח אם ניפגש על מנת למצוא פתרון לבעיה ונבדוק האם אכן יש מקום להכניס משרד חקירות מנוסה לטיפול בסוגיה.

 

שלום שמי דורון מתל אביב אני בעל חברה גדולה הכוללת 4 שותפים לאחרונה אחד השותפים שלי התחיל לבדוק אופציות מול חברות אחרות מאותו תחום שלנו האם ניתן להאזין לשיחות שלו כדי לראות אם הוא מתכנן לערוק ?

אני מבין שאתה חושד בשותף שלך , במעילה או בריגול עסקי , קודם כל חשוב לי להרגיע אותך שניתן לפתור את הבעיה !

יותר מאשמח אם תיצור עימי קשר טלפוני נתאם פגישה מסודרת אשמח לסייע ולהציע פתרונות לגיטימיים , לגבי שאלתך האזנה לטלפון אינה חוקית ואינה אפשרית אלא בצו שופט ובאישור המשטרה

 

חוק האזנות סתר, התשל"ט – 1979 מגדיר "האזנת סתר" – האזנה ללא הסכמה של אף אחד מבעלי המכשיר, ללא הסכמת אף אחד מבעלי השיחה.

המאזין האזנת סתר שלא על-פי היתר כדין, דינו מאסר חמש שנים – סע' 2(א) לחוק.

 

שמי חגית אני גרה בנתניה  אמא  ל 2 ילדים אורי בן 5 ודור בן 3 עובדת כסיעת בגן ילדים בחצי משרה

בעלי לאחרונה עובד עד שעות מאוחרות , יש פעמים שהוא לא זמין בנייד לשעות ארוכות , האם יש לי סיבה לחשוד או שאני סתם פראנואידית כמו שהוא טוען ? מה עלי לעשות ?

 

חגית שלום רב

ההגנה הטובה ביותר זו ההתקפה וכנראה שבעלך מתגונן כשהוא טוען שאת פראנואידית אבל בואי נבחן את שני הדברים הנוספים שהעלת והם "בעלי לא זמין בנייד שעות" "עובד עד שעות מאוחרות "

2 טענות אלו יותר מטרידות אותי , הייתי אומר שיש כאן מקום לבדיקה ולחקירה

אשמח אם ניפגש ונשב על הפרטים ביסודיות .

 

שמי רחל אני רווקה בת 31 עובדת במשרד עורכי דין מסחרי לאחרונה מזה 3 חודשים התחלתי לצאת עם גבר החלומות חתיך שרמנטי עם כסף… אבל אני מרגישה שהוא מסתיר ממני משהו …אף פעם לא הייתי אצלו בדירה ..לדבריו גר בצפון …כשאנחנו יחד הוא נוהג לסנן שיחות ורק מתכתב בsms אני לא יודעת מה לעשות? האם אפשר לגלות את האמת?

 

רחל שלום רב תודה על שאלתך

לגלות את האמת ? אני מבטיח לך שזה מה שאנו עושים ביום יום החוקרים הפרטיים , חקירות מעקבים ופעולות נוספות על מנת להגיע לאמת

לגבי הסיפור שלך…. אני מציע להיפגש בארבע עיניים … מבטיח לך דרכים לפתרון …

 

דליה .ל באר שבע

שמי דליה אני גרושה מזה 7 שנים יש לי שלושה ילדים אני לא עובדת והגרוש שלי לא משלם מזונות כבר 4 שנים , הוא מתחמק ואני בקושי מצליחה להתקיים יש לי צו מעצר נגדו , איך עליי לפעול ?

 

דליה שלום לך

אני מבין ממכתבך כי בעלך לשעבר "הגרוש" מתחמק מתשלום דמי המזונות המגיעים לך , אני מבין שיש לך צו מעצר כנגדו שאינך מצליחה ליישם בשל חמקנותו , לא הצלחתי להבין האם "לגרוש" יש כתובת קבועה ? האם צריך לאתרו ? האם המשטרה פעלה בתיק בניסיון לאתרו ולסיים את צו המעצר ?

אני סמוך ובטוח שנוכל למצוא פתרון לבעייתך  אני מבין ממכתבך כי אין הפרוטה מצויה בידך לכן יש צורך לעבוד חכם ובמינימום הוצאות אשמח לסייע ולהכווינך אם תצרי עימי קשר

 

 

 

שלום שמי מוטי מבית שמש אני נשוי טרי מזה שנה וחצי ללא ילדים אני מרגיש בחודשים האחרונים ירידה בכמות הפעמים בו אנו מקיימים יחסיי מין , חוץ מזה אשתי התחילה לצאת עם חברות לקפה בימי חמישי מה שלא היה קודם לכן …. האם יש לי סיבה לחשוד ? האם אשתי בוגדת בי ?

 

מוטי שלום רב

מפנייתך אני מבין כי אשתך שינתה מנהגיה בחודשים האחרונים מה שבאמת יכול להצביע על שינויי בהרגלים , לצאת עם חברות לבית קפה זה בסדר ! השאלה היא הם יש לך דרך לדעת אם היא באמת נפגשת עם "חברות" , ניתן ודי בקלות לאושש את חשדותיך , אם אשתך בוגדת בך ? זאת נוכל לדעת בהמשך …. אני מציע שתדבר איתי אשמח להיפגש עמך ולהחליט ביחד על דרכי פעולה בדרך לפתרון

 

ארנון מתל אביב

שלום שמי ארנון לאחרונה גילינו כי לאבא שלי יש מישהי שהוא בקשר איתה , אין לנו הוכחות מצולמות אבל אמא שלי תפסה סמסים בטלפון שלו , אבא שלי מכחיש וטוען שזאת ידידה מהעבודה , רציתי לדעת אם אפשר לצוטט לו לטלפון ולדעת את האמת האם אמא שלי צודקת כשהיא אומרת לי אבא בוגד בי !

 

שלום ארנון

במכתבך לא ציינת את גילך , הייתי מציע לבקש מאמך שתיצור עימי קשר אשמח להדריך אותה בדרך לפתרון הבעיה , לגבי שאלתך לגבי ציטוט לטלפון התשובה היא חד משמעית לא !

אבל מנגד ישנם פעולות אחרות חוקיות שנית ן לבצע על מנת להגיע לאמת

אשמח אם תיצרו עימי קשר טלפוני על מנת למצוא פתרון

 

 

שמי צדוק בן 23 ואני בחור חרדי ממשפחה חרדית בירושלים , בתקופה האחרונה אחותי הצעירה בת 19  נעדרת רבות מהבית בערבים וחוזרת בשעות הלילה המאוחרות … לדבריה היא הולכת לשיעורי תורה עם חברות .. חשוב לציין כי היא קנתה לפני כמה חודשים טלפון חכם והיא כל היום מתכתבת בוואטס אפ , הטלפון כל הזמן איתה אפילו במקלחת ואני חושד שהיא מסתירה משהו ? האם אפשר לעקוב אחריה ? האם אפשר לבדוק לה את ההודעות בוואטס אפ ?

 

צדוק שלום רב תודה על פנייתך

אני מבין כי אתה דואג לשלומה של אחותך ,אנחנו מטפלים רבות במקרים של בני נוער הן בצורה של חקירות עקיפות / ישירות והן בצורה של מעקבים סמויים

לגבי שאלתך על הודעות SMS  או מסרונים בתוכנת WHATS UP  יש פה עניין של חדירה לפרט זה דבר שלא ניתן ליישם בצורה חוקית, הייתי מציע לטפל בעניין בצורה חוקית ולגיטימית ויש לנו אפשרויות פעולה נרחבות

אני מאמין שאוכל למצוא תשובות לשאלותיך אבקש שנתאם פגישה ונתקדם משם

 

 

 

ניתן ליצור עמנו קשר במייל:office@hefets.com
או למלא את הטופס מטה:

שמך:
דוא"ל:
טלפון:
נושא:
תוכן הפניה: