משפחה

משפחה לא בוחרים… זוגיות כן!

בין בני זוג, כמו בחיים ישנם עליות ומורדות. לעיתים משברים חולפים ולפעמים מביאים לידי פירוק ושינוי המצב הקיים.

לכן חשוב להגיב ראשון! לפעול נכון ובזמן! להגן על היקר לנו! אנו אובייקטיבים! לנו הכלים לדעת!

* אישות - בגידה באמון זוגי, חקירות ומעקבים, ניהול ובניית תיק גירושין, גביית תשלום מזונות.

* משפחה -  עובדים זרים, מטפלים בתינוקות וקשישים, בדיקת בני נוער, פתרונות יצירתיים.

* חקירות כלכליות -  לפני חתונה ,איתור נכסים וחשבונות בנק, איתור חייבים, תפיסה וביצוע צווי מעצר.

* מעבדה פרטית - פיתוח ויישום פתרונות מותאמים לצרכיו הפרטניים של כל לקוח.

* צילום והקלטה – אמצעי הקלטה וצילום סמויים וגלויים מהמתקדמים בענף.

 

איך בוחרים חוקר פרטי מקצועי

 

מתי מתעורר הצורך לפנות לחוקר פרטי

 

יש דברים שעדיף לגלות לפני ולא אחרי. אחד הדברים החשובים ביותר בקשר זוגי זה האימון ההדדי בין בני זוג נשואים. כשחשד לבגידה מתעורר, כבר קשה לעצור את הרכבת. גם אם תשאלי את בעלך באופן ישיר אם הוא מתראה עם אישה אחרת או נשים אחרות, סביר להניח שהוא לא יודה, מסיבות שונות. במקרה כזה, עדיף לשמור את החשדות בלב, לקחת יוזמה ולפנות לשירותיו של חוקר פרטי מקצועי, מנוסה ואמין.

 

ידע הוא כוח אל תהיו האחרונים לדעת

 

שירותיו של חוקר פרטי נדרשים לא רק במקרים שהבעל או האישה רוצים לגלות אם בני הזוג בוגדים בהם. פנייה לחוקר פרטי נעשית גם במקרים של בעלי עסקים החושדים במעילה במשרדם, במקרה של מעסיקה החושדת בעוזרת הבית או במטפלת, במקרים של קבוצות ספורט החושדות בפעילות לא ספורטיבית מצד שחקנים או מנהלים וכדומה. לעיתים, בדיקה מוקדמת של חשד מונעים ביצוע של מעשים פליליים או לפחות, עוצרת את החשודים בשלב מוקדם של ביצוע העבירות.

 

כיצד בעלי עסקים מגינים על בטיחות עסקיהם

 

בעלי עסקים נוקטים במספר אמצעי זהירות כדי להגן על עסקיהם מפני פריצות, אך גם מפני ריגול תעשייתי. פנייה לחוקר פרטי מאפשרת לבעל העסק להגן על עסקיו במספר אמצעים. חברת א. פרץ חקירות ומעקבים מעניקה ייעוץ למגזר העסקי והפרטי, בנושאים הנוגעים למודיעין עסקי, חקירות כלכליות ועוד. בעלי עסקים זוכים לייעוץ מקצועי מצד חוקרים פרטיים מנוסים ובעלי ידע רב בתחומים שונים. החברה מעניקה שירותים מגוונים כגון: כמו פתרונות מחשב, מניעת ריגול תעשייתי, מצלמות אבטחה גלויות וסמויות, אבטחת מידע ועוד.

 

הקדימו בצעד אחד את מי שמנסה לפגוע בכם

 

במיוחד בתחום העסקי שהתחרות בו היא בלתי מתפשרת, חשוב להקדים בצעד אחד לפחות את המתחרים או את מי שמנסה לפגוע בעסקים שלכם. ייעוץ מקצועי של היועצים והחוקרים המנוסים של א.חפץ חקירות ומעקבים יסייע לכם להתמודד בהצלחה עם הסכנות האורבות לבעלי עסקים רבים שלא פעם מידע מסווג חשוב במעלה חשוף בפני גורמים עוינים ואינטרסנטים. החוקרים המנוסים של א.חפץ מעניקים לכם ייעוץ מקצועי והגנה מפני אותם הגורמים המנסים לפגוע בעסקים ובמוניטין שלכם. 

 

לפרטים נוספים

שם:
דוא"ל:
טלפון:

יוטיוב משפחה