קצת עלינו

 

א.חפץ חקירות ומעקבים

בניהולו של חפץ אלירן, חוקר פרטי ברישיון משרד המשפטים, בעל רישיון ניהול משרד חקירות

ומספק את שרותיו למגזר העיסקי וללקוחות פרטיים 

ניסיון בתחום למעלה מ-17 שנה מאז שנת 1996

אלירן חפץ, החל דרכו בתחום החקירות כבר בשרותו הצבאי שביחידת המודיעין אמ"ן מחקר, חטיבת מחקר זו, הינה יחידה צבאית השייכת לאגף המודיעין (אמ"ן) של צה"ל ותפקידה ותחומי אחריותה העיקריים בקהילת המודיעין אמונים על המחקר המודיעיני בכל רבדיו. על-אף היותה יחידה צבאית, תפקידה הינו התחום למחקר המודיעין הצבאי, דהיינו לנושאים צבאיים מובהקים במדינות העימות הפוטנציאליות. כמו גם, עוסקת מתוקף אחריותה כמעריך הלאומי גם במחקר מדיני, כלכלי, טכנולוגי, חברתי ופוליטי, לו יש נגזרות מדיניות, אסטרטגיות וכלכליות לצד הצבאיות. לאחר שירותו הצבאי ועד עצם היום הזה, עסק בתחומי המודיעין, חקירות ומעקבים במגזר האזרחי. 

האני מאמין שלי

"מאז ומתמיד האמנתי כי אין פחות ממצוין בכל הקשור למתן שרות, איכות, מקצועיות, עמידה בזמנים ובסטנדרטים גבוהים, שקיפות מלאה מול הלקוח" בהשקפת עולם זו בנה אלירן את א.חפץ חקירות ומעקבים וזאת על מנת לספק ללקוחותיו את הכלים, הידע והדרך  הנכונה לפתרון הבעיה.

"בראייתי המקצועית; משרד חקירות מצליח מחוייב לספק שירות מקצועי ללא פשרות תוך  סימת דגש על אמינות ונאמנות מלאה וחשיבה על טובת הלקוח כערך עליון. נוסף על כך, עליו להעמיד לצידו צוות מקצועי ומיומן ברמות ביצוע גבוהות, לפחות כפי שהיה דורש לעצמו".

* "תמים תהיה עם ה' אלוקיך" – פועל בנאמות מוחלטת עבור לקוחותיי.

* "הברכה שורה בדבר הסמוי מן העין" – התחייבות לסודיות לקוח.

וידוי אישי

אנו מודים כי איננו עובדים עם כל לקוח !

זאת לאור הנסיבות כי הלקוח אינו בשל לתהליך.ואו כאשר השירות אותו אנו מציעים, לא יתן ללקוח מענה מלא, במקרים אלו אנו בוחרים להפנות את הלקוח לפתרון המתאים ביותר לצרכיו האישיים.

חשוב להדגיש!

העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח עד למציאת פתרון הולם לצרכיו.

מציאת פתרון לכם הלקוחות הוא הצלחתנו!!